KİLİT | KİLİT MARKALARI
KALE KİLİT
KALE AGYS
MUL-T-LOCK
1- MK MURATOĞLU KİLİT
2- MKMURATOĞLU KİLİT
3- MK MURATOĞLU KİLİT
4- MK MURATOĞLU KİLİT
5- MK MURATOĞLU KİLİT
6- MK MURATOĞLU KİLİT
7- MK MURATOĞLU KİLİT
8- MK MURATOĞLU KİLİT
FAYN KİLİT
ODAK METAL
MERT METAL
TRİ-CİRCLE KİLİT
ÖZCANLAR KOL
İNAN KAPI KOLLARI
BEŞEL METAL
KENT ALÜMİNYUM
SEBU KİLİT
ADVERTORİAL
HIRDAVAT
HAKKIMIZDA


1990'dan beri Tahtakale’de kilit-hırdavat işinde çalışan Çetin Güngör, bilhassa anahtarcılarla ve önemli kilit markalarıyla kurduğu düzeyli ilişkilerle dikkat çekmiştir. Sonrasında, hırdavat sektöründe edindiği kişisel saygınlığı, "Güngör Hırdavat" adıyla lanse ederek, kurumsal hayata taşımıştır.

Bir süre öncesine kadar "Güngör Hırdavat" olarak işine devam eden Çetin Güngör, şirket adını değiştirip, "Muratoğlu Kilit Hırdavat" olarak belirlemiş ve yaptığı kilit hırdavat işine bu isimle devam etme kararı almıştır.

"Çilingirlerin İkinci Adresi" sloganıyla yola çıkan Çetin Güngör, Muratoğlu Kilit Şirketi'yle, özellikle anahtarcı, çilingir firmalarına toplu ürün alımlarında çok avantajlı imkanlar sunuyor. Muratoğlu Kilit-Hırdavat Merkezinde tüm Türk ve Avrupa Kilit Sistemleri mevcuttur. Sitemizin ürünler bölümünde kilit çeşitlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Muratoğlu Kilit Hırdavat, diğer hırdavat kurumlarından özellikle % 10-20 ye varan düşük fiyat politikası ile ayrılmaktadır. Bu durum da köklü çilingir, nalbur ve inşaat firmalarının toplu alımlarda Muratoğlu Kilit’i tercih etmelerine neden olmaktadır.

Muratoğlu Kilit Sitesi, siz değerli Anahtarcı, Çilingir, Nalbur ve İnşaat Firmalarına sattığımız Markalar ve Ürün Spektrumu hakkında fikir vermesi için hazırlanmıştır. Detaylı bilgi, her türlü soru ve siparişiniz için telefonla aramanız, e-mail göndermeniz ya da merkezimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.


Muratoğlu KilitAnahtarcı, Çilingir
 
Adres: Kıble Çeşme Sok. No: 111 B/9 Küçükpazar İş Merkezi Eminönü / İstanbul
Telefon: 0212 5113514 Faks: 0212 5269383
© 2007 - 2012 | Bilpro Bilgi Teknolojileri